Predaj-kúpa.sk - www.predaj-kupa.sk

Detail inzerátu Upraviť

Skolenia, seminare, kurzy PaM

12.06.2014 | Školenia | ponuka | « Vrátiť sa späť
Kurzy, skolenia seminare z oblasti pracovnopravnych vztahov. Chcete ich absolvovat ale nevyhovuju vam terminy? Dnes to uz nemusi byt problem, staci si takuto vzdelavaciu aktivitu objednat na termin, ktory vam vyhovuje, pripade este aj priamo do vasej firmy. Ak ste z BA, cena vzdelavacej aktivity bude rovnaka, ako keby ste si objednali vzdelavanie hromadne v urcenom termine. Mimo BA je cena vzdy dohodou. Navyse vam vieme pripravit aj vzdelavanie na mieru, teda podla vasich poziadaviek, pripadne len z noviel, ktore prave boli schvalene. Staci poslat poziadavku s navrhnutym rozsahom a terminmi na nas e-mail, alebo vypisat prihlasku priamo na nasej webovej stranke. Ceny pripravenych vzdelavacich aktivit najdete na nasej webovej stranke ...cca 45 EUR za osobu pri skoleniach a seminaroch...
Meno: NOVA Intereal
E-mail: kurznovaintereal.com
Telefón: 0908105623
Lokalita: Bratislavský
Cena: (dohodou
  Skolenia, seminare, kurzy PaM

Upozorniť známeho na inzerát

E-mail známeho:

Vaše meno:

Kontaktovať inzerenta

Váš e-mail:

Text správy:

Kontrola
Prepíšte 3D kód z obrázku sem:

SITEMAP
XML